Kopfbereich

papildus pārlūkošana

Logo

Jūs esat šeit:

AOP Orphan cilvēku portreti


Veiksme, kuras pamatā ir pieredze un kompetence

Mēs, AOP Orphan strādājošais personāls, esam reto slimību nozares līderi Eiropā. Mēs pētām, pilnveidojam, radām un visai pasaulei sniedzam novatoriskus risinājumus kā ārstēt retās slimības.

Dr. Rūdolfs Vidmans [Rudolf Widmann], tiecoties, lai pacienti, kuri slimo ar retajām slimībām, būtu ārstējami individuāli, 1996.gadā Vīnē nodibināja AOP Orphan uzņēmumu. AOP Orphan sevišķi daudz uzmanības velta hematoloģijai un onkoloģijai, kardioloģijai, neiroloģijai, psihiatrijai un vielmaiņu slimību ārstēšanai.

AOP Orphan piedāvā individualizētas ārstēšanās iespējas jau 15 gadus, tādēļ uzņēmums ir uzkrājis lielu pieredzi un ir stabili nostiprinājies tirgus daļā, kura nodarbojas ar reto slimību pētīšanu. AOP Orphan ir privāts uzņēmums, tādēļ tā ilgstoša piedalīšanās tirgū un augsto pakalpojumu un produktu kvalitāte tiek rūpīgi aizsargāta. AOP Orphan ir vienīgais svarīgāko ārstēšanās līdzekļu piegādātājs pacientiem, kuri slimo ar noteiktām slimībām.

AOP Orphan eksperti cieši sadarbojas ar labākajiem dažādu valstu veselības uzraudzības speciālistiem. Tādēļ mūsu eksperti prot reaģēt uz jaunām vajadzībām un apstākļiem, spēj pilnveidot pētīšanas un attīstības projektus. Šos projektus palīdz izpildīt ļoti pieredzējušu partneru tīkls visā pasaulē. Pateicoties tādai stratēģiskai sadarbošanās iespējai, AOP Orphan, kas ir vidēja izmēra uzņēmums, spēj konkurēt ar tirgus farmācijas magnātiem.

Šodien AOP Orphan aktīvi darbojas starptautiskajā tirgū – uzņēmums eksportē aptuveni 70 % no visiem produktiem un savas valsts tirgū ir jau kļuvis par vadošo uzņēmumu.

Vīzija un stratēģija

Daudzus gadus lielie farmācijas uzņēmumi retajām slimībām un ar tādām slimībām slimojošo pacientu smagajam stāvoklim bija pievērsuši diezgan mazu uzmanību. Taču mēs, strādājot AOP Orphan, esam sapratuši tādu slimnieku nepieciešamības un esam paredzējuši iespējas veiksmīgi attīstīt uzņēmējdarbību šajā nelielajā tirgus daļā.

Turpināt uz sadaļu Vīzija un stratēģija (informācija pieejama tikai angļu valodā)

Fakti un skaitļi

Eiropā AOP Orphan ir viens no vadošajiem uzņēmumiem reto slimību ārstēšanas līdzekļu piegādes nozarē, tādēļ tas kļuva par novatorisku Austrijas uzņēmumu, kuram raksturīga gan ekonomiskā veiksme, gan personiskā pašaizliedzība.

Turpināt uz sadaļu Fakti un skaitļi (informācija pieejama tikai angļu valodā)

Vadība

Spēcīga pārvaldes grupa, kuru vada dibinātājs Dr. Rūdolfs Vidmans un kura sastāv no ļoti pieredzējušiem ekspertiem. Šis uzņēmums var lepoties ar lielu skaitu personību, kurām piemīt atšķirīgas spējas un prasmes daudzpusīgi novērtēt dažādas problēmas.

Turpināt uz sadaļu Vadība (informācija pieejama tikai angļu valodā)

Klātbūtne pasaulē

No paša uzņēmuma dibināšanas brīža AOP Orphan regulāri palielina un paplašina savu uzņēmējdarbības ģeogrāfiju – no galvenās pārstāvniecības Vīnē – uz Austrumeiropu un Rietumeiropu – un uz atlikušajām pasaules valstīm.

Turpināt uz sadaļu Klātbūtne pasaulē (informācija pieejama tikai angļu valodā)

Korporatīvā sociālā atbildība (KSA)

No paša uzņēmuma dibināšanas brīža AOP Orphan uzņēmuma sociālā atbildība ir būtiska un neatņemama mūsu filozofijas sastāvdaļa.

Turpināt uz sadaļu KSA (informācija pieejama tikai angļu valodā)