Kopfbereich

papildus pārlūkošana

Logo

Jūs esat šeit:

Ārstēšanas nozare


Jau 15 gadus AOP Orphan cīnās ar retajām slimībām, visu uzmanību pievēršot hematoloģijai un onkoloģijai, kardioloģijai un pulmonoloģijai, neiroloģijai, psihiatrijai un ģenētiskajiem traucējumiem.

HematoOnkoloģija

Hematoloģija – tā ir medicīnas nozare, kura iekļauj ļaundabīgās un labdabīgās asins slimības, un onkoloģija – tā ir medicīnas nozare, kura pēta vēzi.

Turpināt uz sadaļu HematoOnkoloģija

Kardioloģija un pulmonoloģija

Kardioloģijā galvenā uzmanība tiek pievērsta sirds un asinsvadu sistēmas slimību pētīšanai un ārstēšanai. Šī joma ietver jebkura veida slimības, kas saistītas ar sirdi vai izjauc normālo sirds ritmu. Sirds un asinsvadu sistēmas slimību gadījumā ir augsts asinsspiediens, koronārā sirds slimība, aritmija vai insults.

Pulmonoloģija, kas ietver plaušu artēriju hipertensiju, specializējas plaušu slimībās.

Turklāt AOP Orphan aktīvi strādā intensīvās terapijas un infektoloģijas jomā, jo infekcijām un intensīvajai terapijai ir galvenā nozīme saistībā ar kardioloģiju un pulmonoloģiju.

Lielākajā daļā valstu intensīvā terapija ir starpdisciplināra medicīnas apakšnozare. Sākotnēji intensīvajā terapijā galvenā uzmanība tika pievērsta atsevišķu orgānu mazspējas izraisītu dzīvībai bīstamu patoloģiju ārstēšanai. Vēlāk straujā medicīnas tehnoloģiju attīstība intensīvo terapiju pārvērta par augsti specializētu jomu, kas saistīta ar komplicētu dzīvībai bīstamu patoloģiju – tostarp vairāku orgānu vienlaicīgas mazspējas – ārstēšanu.

Anestezioloģijas nozare ir saistīta ar vispārējo un vietējo narkozi, tostarp ārstēšanu pirms un pēc tās, kā arī dzīvības funkciju uzturēšanu ķirurģisko procedūru laikā (izraksts no Austrijas ārstu apmācības noteikumiem).

 

Medicīniskā infektoloģija saistīta ar infekciju diagnostiku, simptomiem, ārstēšanu un profilaksi.

Turpināt uz sadaļu Kardioloģija un pulmonoloģija

Neiroloģija & Metabolisma traucējumi

 

Neiroloģijas specializācija ir nervu sistēmas un muskuļu slimības. Nervu sistēma sastāv no smadzenēm, muguras smadzenēm un perifērajiem nerviem.  Pediatriskā neiroloģija ir īpaša pediatrijas nozare, kas saistīta ar bērnu un pusaudžu neiromuskulārās sistēmas slimībām un traucējumiem.

Turpināt uz sadaļu Neiroloģija & Metabolisma traucējumi