Kopfbereich

papildus pārlūkošana

Logo

Jūs esat šeit:

Neiroloģija & Metabolisma traucējumi


 

Neiroloģijas specializācija ir nervu sistēmas un muskuļu slimības. Nervu sistēma sastāv no smadzenēm, muguras smadzenēm un perifērajiem nerviem.  Pediatriskā neiroloģija ir īpaša pediatrijas nozare, kas saistīta ar bērnu un pusaudžu neiromuskulārās sistēmas slimībām un traucējumiem.

Ir dažādi neiroloģisko slimību iemesli, kurus vispārēji var iedalīt šādās grupās: slimības, kuras izraisa galvas sāpes, galvas smadzeņu asinsvadu slimības, centrālās nervu sistēmas infekciju slimības, multiplā skleroze, smadzeņu audzēji, neirodeģeneratīvās slimības, perifērās nervu sistēmas slimības un neiromuskulārās slimības.

AOP Orphan koncentrējas uz dažām retām slimībām neiroloģijas nozarē.

Hantingtona slimība

Hantingtona (Huntington) slimība ir ģenētiski traucējumi, kad tiek traucēta centrālā nervu sistēma un kas izraisa progresējošu smadzeņu šūnu deģenerāciju. Kā rezultātā attīstās motoro un kognitīvo spēju deģenerācija un uzvedības traucējumi.

Turpināt uz sadaļu Hantingtona slimība

Uzbudinājums

Agitation ist eine schwere, störende und krankhafte Komplikation vieler chronischer psychischer Erkrankungen, wie beispielsweise der Schizophrenie und Manie. In Europa gibt es ca. 5 Millionen Erwachsene mit psychotischen Störungen. Agitation  wird durch die „Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders“ als „psychische Störung mit übermäßiger Bewegungsaktivität, welche mit einem Gefühl der inneren Spannung verbunden ist“, definiert.

Turpināt uz sadaļu Uzbudinājums