Kopfbereich

papildus pārlūkošana

Logo

Jūs esat šeit:

Konfidencialitāte


AOP Orphan Pharmaceuticals AG, strādājot un sadarbojoties kopā ar pacientiem, ekspertiem, darbiniekiem un citām personām, var iepazīties ar pacienta personīgo informāciju. Vadoties pēc Datu aizsardzības likuma, AOP Pharmaceuticals AG atzīst un ciena personas dabīgās un tiesību aktos noteiktās tiesības par personīgu privātumu un datu aizsardzību.

AOP Orphan Pharmaceuticals AG trešajām personām bez skaidras personas piekrišanas neatklās nekādu personīgu informāciju. Informācija tiks izplatīta tikai uzņēmumiem, kuri sadarbojas ar AOP Orphan Pharmaceuticals un kuri kompānijai sniedz savus pakalpojumus. AOP Orphan Pharmaceuticals AG saviem sadarbības partneriem ir aizliegusi citiem pakalpojumu sniedzējiem atklāt jebkādu personas informāciju.

Statistikas dati

Cenšoties regulāri uzlabot mūsu mājas lapu www.aoporphan.com, mēs vācam datus par informācijas meklēšanu un lietošanu. To darām, izmantojot Google Analytics programmu. Google pieprasa, lai mēs pasludinātu šādu paziņojumu:

Šī mājas lapa izmanto Google Analytics programmu - interneta analīzes pakalpojumu, kuru sniedz Google, Inc. (Google). Google Analytics lieto sīkfailus ("cookies"), kuri ir izvietoti Jūsu datorā; tie palīdz mājas lapai analizēt, kā lietotājs izmanto mājas lapu. Informācija par to, kā Jūs izmantojat mājas lapu (arī par Jūsu IP adresi), tiks nodota uzglabāšanai uz serveriem Apvienotajās Valstīs. Google izmantos šo informāciju un izvērtēs, kā Jūs lietojat mājas lapu. Mājas lapas operatoriem sniegs atskaites par mājas lapas aktivitātēm un sniegs informāciju citām iestādēm, kuras saistītas ar mājas lapas aktivitāšu un interneta lietošanu. Google tāpat var nodot šo informāciju trešajām personām saskaņā ar likumdošanā paredzētajiem gadījumiem vai kad trešās personas ierobežo šo informāciju Google uzņēmumam. Google nesaistīs Jūsu IP adresi ar nekādiem citiem datiem, kuri pieder uzņēmumam.

Jūs varat atteikties izmantot sīkfailus, izvēloties attiecīgus iestatījumus jūsu interneta pārlūkprogrammā, taču ņemiet vērā, ka, ja jūs tā darīsiet, jūs nevarēsit izmantot pilnu šīs mājas lapas funkcionalitāti. Izmantojot šo mājas lapu, jūs piekrītat, ka Google veic datu apstrādi par jums tādā veidā un tādos nolūkos, kā tas izklāstīts iepriekš.

Konfidencialitātes iestatījumi

Zemāk varat izslēgt analīzes pakalpojumu (Google Analytics) šai mājas lapai.
Uzmanību: Jūsu pārlūkprogrammai ir jāatbalsta sīkfailus.

Stāvoklis: Pieejas statistikas funkcija nav aktīva
atkal ieslēgt pieejas statistikas funkciju