Kopfbereich

papildus pārlūkošana

Logo

Jūs esat šeit:

Pētījumi un attīstība


AOP Orphan ir uz zinātniskiem pētījumiem orientēts farmācijas uzņēmums, kas lielu daļu no sava ikgadēja apgrozījuma investē zāļu pētījumos un attīstībā. AOP Orphan galvenokārt koncentrējas uz retām slimībām. Eiropas Savienība nosaka, ka slimība var tikt klasificēta kā reta, ja tā skar tikai 5 no 10 000 cilvēkiem.

AOP Orphan ir pilnībā integrēts farmācijas uzņēmums un tā darbības jomas ietver zāļu pētījumus, attīstību, ražošanu, tirdzniecību un izplatīšanu.

Kā AOP Orphan veic pētījumus un attīstību?

AOP Orphan pētnieku komanda veic visus zāļu attīstības galvenos aspektus, ieskaitot preklīniskus pētījumus, toksikoloģiskus pētījumus, zāļu formas izstrādāšanu, klīniskus pētījumus, zāļu reģistrāciju, kvalitātes pārvaldību, farmakovigilanci un projektu pārvaldību. 

Turpināt uz sadaļu Kā AOP Orphan veic pētījumus un attīstību?

Attīstības stadijas

Pirms zāļu laišanas tirgū, klīniskos pētījumos jāpārbauda zāļu panesība, drošība un efektivitāte. Tādi pētījumi tiek veikti, vadoties pēc stingriem, starptautiskā ziņā atzītiem noteikumiem, kurus ir obligāti jāizpilda, ievērojot noteiktas procedūras.

Turpināt uz sadaļu Attīstības stadijas

Pētīšanas nozares

AOP Orphan aktīvi piedalās ļoti daudzos reto slimību pētīšanas projektos.

Turpināt uz sadaļu Pētīšanas nozares

Šobrīd veicamie pētījumi

Šobrīd tiek pētītas mieloproliferācijas, sirds un asinsvadu slimības.

Turpināt uz sadaļu Šobrīd veicamie pētījumi

Sadarbības līgumi

AOP Orphan var izmantot pasaules sadarbības līgumu tīklu, kurš iekļauj gan pētījumu, gan ražošanas, gan izplatīšanas nozares.

Turpināt uz sadaļu Sadarbības līgumi