Kopfbereich

papildus pārlūkošana

Logo

Jūs esat šeit:

Kā AOP Orphan veic pētījumus un attīstību?


No idejas līdz zālēm

Medicīnisko pētījumu nozarē AOP Orphan veic projektus dažādās attīstības fāzēs: no agrīnajiem (pirmās fāzes) klīniskajiem pētījumiem un starptautiskajiem pētījumiem, kuri iekļauj visus Eiropas pacientus (trešās fāzes) līdz klīniskajiem pētījumiem ar jau reģistrētām zālēm ar mērķi optimizēt zāļu lietošanu vai paplašināt zāļu indikācijas.

Pasaules tīkls

AOP Orphan nepieder neviena laboratorija, ražošanas uzņēmums vai klīnika. Tā vietā uzņēmums, nodarbojoties ar attīstības projektiem, izmanto pasaules pakalpojumu piegādātāju tīku. AOP Orphan ir aktīvo vielu patenta īpašnieks, kuru šobrīd sponsorē pētījumu projektos, lai iegūtu rekomendācijas un koncepcijas, kuras vēlāk tiks nodotas trešās puses uzņēmumiem.

Ļoti motivēta ekspertu grupa

AOP Orphan pētnieku komanda veic visus svarīgākus pētīšanas projekta darbus: no preklīniskiem pētījumiem līdz toksikoloģiskai novērtēšanai, zāļu formas izstrādāšanai, klīniskai attīstībai, zāļu reģistrācijai, kvalitātes pārvadei, farmakovigilancei un projekta pārvaldei. Īstenojot ambiciozos attīstības projektus, katras atsevišķas nozares eksperti strādā kopā un aktīvi sadarbojas ar ārējiem pakalpojumu piegādātājiem un partneriem.